Drewniany Sorter Kształtów Masterkidz Kolorowe Owoce Montessori

MK00620

Nowy produkt

16 Przedmioty

100,65 zł brutto

Opis

Wiekod 2 lat
Wymiary produktu28 x 28 x 2,3 (cm)
Wymiary opakowania35,5 x 29 x 30 (cm) - karton zbiorczy
Waga0,7 kg
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorywielokolorowy

Więcej informacji

Drewniana sensoryczna zabawka edukacyjna dla dzieci marki MASTERKIDZ, dzięki której maluch pozna różne zdrowe owoce. Oczywistą funkcją sortera kształtów jest również rozwój umiejętności logicznego myślenia, a także motoryki małej maluszka - czyli koordynacji ruchów jego małych rączek. Dzięki kolorowym owocom, możemy wykorzystać drewniane klocki również w celu nauki kolorów.

Sorter kształtów Kolorowe Owoce marki Masterkidz to świetna drewniana zabawka dla dzieci, która posiada wiele zastosowań. Ta zabawka świetnie sprawdzi się nie tylko w celu zapewnienia zabawy dziecku. Dzięki drewnianym klockom w kształcie kolorowych owoców, maluch może nauczyć się ich nazw, oraz zachęcić się do ich jedzenia. Kolejną z funkcji zabawki jest rozwój umiejętności logicznego myślenia. Dziecko musi dopasować owocki do odpowiednich otworów w drewnianej tabliczce, a wymaga to od niego skupienia i przeanalizowania kształtów. Gdy już uda się odnaleźć kształt pasujący do właściwego otworu, zadaniem dziecka jest jeszcze umieszczenie go w nim, więc wymaga to koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Zabawka wykonana jest w całości z drewna. Kupując drewniane zabawki marki Masterkidz, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

Charakterystyka:

  • - dla dzieci od 2 roku życia
  • - rozwija umiejętności logicznego myślenia
  • - wykonane z drewna
  • - uczy kształtów i kolorów
  • - poprawia koordynacje wzrokowo-ruchową

Opinie

Napisz opinię

Drewniany Sorter Kształtów Masterkidz Kolorowe Owoce Montessori

Drewniany Sorter Kształtów Masterkidz Kolorowe Owoce Montessori