Podwójny Drewniany Sorter Kształtów Kolorowe Klocki Masterkidz

MK02259

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

117,53 zł brutto

Opis

Wiekod 2 lat
Wymiary produktu28 x 28 x 3,2 (cm)
Wymiary opakowania41,5 x 29 x 30,5 (cm) - karton zbiorczy
Waga1 kg
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorywielokolorowy

Więcej informacji

Prosty, ale w swej prostocie genialny drewniany sorter kształtów marki Masterkidz. 8 klocków o różnych kształtach: 4 małe klocki, oraz 4 duże, kolorowe klocki. Dzięki zabawie sorterem kształtów, dziecko rozwija umiejętności logicznego myślenia, oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki kolorowym klockom, możliwa jest również nauka kolorów.

Drewniana, ekologiczna zabawka dla dzieci marki Masterkidz. Sorter kształtów składa się z zestawu 4 mniejszych klocków w kolorze drewna, oraz 4 dużych, kolorowych klocków. Zadaniem dziecka jest umieszczenie mniejszych klocków w otworach, które znajdują się na drewnianej deseczce, a następnie dopasowanie większych klocków jako "nakładki" na te mniejsze.

Zabawa sorterem kształtów jest świetnym sposobem na rozwinięcie zdolności logicznego myślenia, a także sprawności małych rączek dziecka. Dodatkowo, dzięki dużym kolorowym klockom, dziecko może przy pomocy rodziców nauczyć się kolorów. Interaktywne zabawki dla dzieci to znakomity pomysł na prezent.

Zabawka edukacyjna została wykonana w całości z drewna, dzięki czemu kupując ją, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

Charakterystyka:

- dla dzieci od 2 roku życia

- wykonana z drewna

- pomaga w nauce kolorów

- rozwija umiejętność logicznego myślenia

- wspiera koordynacje wzrokowo-ruchową

- ekologiczna

- pomaga w sprawności rączek

Opinie

Napisz opinię

Podwójny Drewniany Sorter Kształtów Kolorowe Klocki Masterkidz

Podwójny Drewniany Sorter Kształtów Kolorowe Klocki Masterkidz