Auto Zdalnie Sterowane Sportowe 1:14 27Mhz Kolory

5840

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

83,06 zł brutto

Więcej informacji

Auto Zdalnie Sterowane Sportowe 1:14 27Mhz Kolory

Znakomity sportowy samochód zdalnie sterowany wykonany jest w skali 1:14. Karoseria, jak i pozostałe detale pojazdu zostały przeniesione do mniejszej skali. 

Twój mały początkujący kierowca będzie mógł zapoznać się z szybszą jazdą, dzięki sterowaniu pilotem rozwinie swoją zwinność, motorykę ręki, dzięki czemu będzie to procentować w nauce pisania. Kolejną zaletą będzie to, że poprawi koncentracje, ponieważ będzie musiał skupić się na prowadzeniu auta i wyznaczeniu sobie własnej trasy.

Auto jest białe z kolorowymi naklejkami z geometryczną grafiką. Na aucie nadany jest numer wyścigowy, czyli na pewno może brać udział w  pasjonujących wyścigach z rówieśnikami. Do zestawu dołączony jest pilot, który odbiera na częstotliwości 27 Mhz, redukuje  to wszelkie zakłócenia podczas zabawy. Wyposażony jest w przyciski ze strzałkami przód — tył oraz prawo — lewo. 

Dużym plusem jest to, że już dzieci od 3 roku mogą bawić się tą zabawką, nie posiada ostrych krawędzi, jest plastikowa i całkowicie bezpieczna. 

Wymiary autka:

31 cm x 14 cm x 8 cm 

Wymiary opakowania: 

39,5 cm x 22 cm x 19 cm 

Auto zasilane sześcioma bateriami "AA" 1.5 V (brak w zestawie). Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik z przezroczystą witrynką, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

Opinie

Napisz opinię

Auto Zdalnie Sterowane Sportowe 1:14 27Mhz Kolory

Auto Zdalnie Sterowane Sportowe 1:14 27Mhz Kolory