Dickie Dźwig zdalnie sterowany dla dzieci żuraw 100 cm

3462411

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

153,44 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktuok. 100 cm (wysokość żurawia)
Wymiary opakowania68 x 35 x 10 cm
Waga1,4 kg
Płećchłopiec
Materiałtworzywo sztuczne
koloryżółty

Więcej informacji

Dźwig Gigant Z Dźwiękiem 100 cm Sterowany zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek DICKIE TOYS to idealna zabawka dla dzieci lubiących zabawę z elementami konstrukcyjnymi.

Charakterystyka:

  • -Zdalnie sterowany dźwig na baterie obsługiwana jest poprzez sterowanie nadajnikiem, gdzie jeden drążek wprawia w ruch ramię dźwigu, które może obrócic się aż o 350 stopni.
  • -Drugi drążek służy do podnoszenia i opuszczania haczyka.
  • -Dźwig posiada również kosz ładowniczy i platformę. Dzięki szerokim podporom mamy pewność, że nawet przy nieco większym ciężarze, dźwig będzie stabilny, co zapewni bezpieczeństwo bawiących się.
  • -Zdalnie sterowany dźwig na pilota wymaga 4 szt. baterii LR6 (nie ma ich w zestawie)

DICKIE to część jednego z największych producentów zabawek na świecie, Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Firma Dickie jest odpowiedzialna za produkcję zabawek dla dzieci, w tym modeli samochodów, pojazdów zdalnie sterowanych i całych miast.

Opinie

Napisz opinię

Dickie Dźwig zdalnie sterowany dla dzieci żuraw 100 cm

Dickie Dźwig zdalnie sterowany dla dzieci żuraw 100 cm