Drewniany Warsztat Stolarza Dla Dzieci Masterkidz

MK05694

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

451,37 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu38x29x53 (cm)
Wymiary opakowania41x12,5x29,5 (cm)
Waga6 kg

Więcej informacji

Wykonany z drewna warsztat dla dzieci marki Masterkidz to niepowtarzalna zabawka, dzięki której Twoje dziecko pokocha majsterkowanie. Kreatywna zabawa z użyciem młotka, śrubokręta i klucza stanie się ulubioną rozrywką malucha, który przy okazji nauczy się poprawnego i bezpiecznego używania narzędzi. Warsztaty pozwalają dzieciom wczuć się w rolę taty, który w swoim prawdziwym warsztacie wykonuje prawdziwe cuda.

Dzięki warsztatowi maluch może skonstruować skomplikowane mechanizmy wykorzystujące koła zębate, a także tworzyć różne konstrukcje wykorzystujące śruby, i różne elementy, które można łączyć.

W zestawie znajdują się przeróżne kołki do wbijania młotkiem, śruby do wkręcania kluczem lub śrubokrętem, a także koła zębate, z których można budować mechanizmy, zabawkowa piła z drewna, oraz imadło zainstalowane przy blacie. Warsztat posiada łącznie aż 68 elementów, które pozwalają na prawie niekończącą się zabawę!

Dzięki zabawie warsztatem Masterkidz, dziecko może rozwinąć swoją motorykę. Używanie narzędzi wymaga zręczności i siły, więc maluch rozwinie te dwie cechy w bardzo przyjazny sposób, który sprawi mu frajdę. Dzieci kochają naśladować dorosłych, więc majsterkowanie pokochają tak samo, jak zabawę w kuchni, czy sklepiku.

Zabawka interaktywna wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

Charakterystyka:

- dla dzieci od 3 roku życia

- wykonany z drewna

- uczy poprawnego i bezpiecznego używania narzędzi

- warsztat składa się z 68 elementów

- uczy zręczności i siły

Opinie

Napisz opinię

Drewniany Warsztat Stolarza Dla Dzieci Masterkidz

Drewniany Warsztat Stolarza Dla Dzieci Masterkidz