Traktor z Przyczepą Konną Napęd Dźwięk 1:16

3575

Nowy produkt

12 Przedmioty

57,33 zł brutto

Więcej informacji

Traktor z Przyczepą Konną Napęd Dźwięk 1:16

Życie na farmie składa się z wielu zadań, dlatego w swej kolekcji warto posiadać traktor ze specjalną przyczepką służącą do przewozu koni.

Pojazd ten posiada napęd typu friction, który umożliwia transport zwierząt w wybrane przez małego kierowcę miejsce. Traktor osadzony jest na gumowanych kołach z bieżnikiem, zapewniających wysoką przyczepność do podłoża. Zabawka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych dzieciakach, dlatego wykonano ją z wysokogatunkowego, a przede wszystkim atestowanego materiału, jakim jest plastik.

Zabawka posiada wiele atutów. Przyciąga wzrok swym dopracowanym wzornictwem i rewelacyjnym połączeniem kolorystycznym, a także efektami dźwiękowymi, którym towarzyszą białe światełka. Uruchamia się je, naciskając jeden z trzech przycisków umieszczonych na dachu traktora.

Co ukrywają? Charakterystyczne odgłosy dla odpalania silnika, klaksonu i cofania. By zabawka mogła działać prawidłowo, musi być zasilona odpowiednimi bateriami — trzema sztukami AG13/LR44, które są umieszczone w pokrywie zabawki. Zielona kolorystyka zabawki nawiązuje do natury, a ponadto rewelacyjnie łączy się z detalami w innych barwach — czerwonymi kołpakami, czy czarnymi elementami wykańczającymi przeszkloną kabinę kierowcy. W jej wnętrzu można odnaleźć pulpit z licznymi przyciskami, fotel dla kierowcy oraz kierownicę.

Przyczepka znajdująca się w tylnej części pojazdu jest odpinana. By traktor mógł jeździć bez niej, należy opuścić dźwignię ukrytą w tylnej części jego budowy. Przyczepka osadzona jest na czterech kółeczkach, które doskonale radzą sobie z niespodziewanymi manewrami. W bocznej części zabawki umieszczone są drzwi, dzięki którym farmer ma dostęp dla konia, oraz opuszczana tylna klapa, która pozwala na swobodne wypuszczenie zwierzaków na wybieg.

Zestaw do przewozu zwierząt rolnych wykonano w skali 1:16, umożliwiającej zaprojektowanie zabawki w sposób nawiązujący do prawdziwego wyglądu zabawki. 

Wymiary zabawki:

traktor:

18,5 cm x 9,5 cm x 11,5 cm,

przyczepka:

20,5 cm x 8,5 cm x 12,5 cm,

traktor z przyczepką:

37,5 cm x 9,5 cm x 12,5 cm.

Wymiary opakowania zabawki:

42 cm x 18,5 cm x 11,5 cm

Pojazd posiada certyfikat bezpieczeństwa CE, dodatkowo jest zgodny z obowiązującą normą EN 71. Zabawka zapakowana jest w zielono-białe pudełko z otwartą witrynką, idealnie nadaje się jako prezent dla dziecka powyżej 3. roku życia.

Opinie

Napisz opinię

Traktor z Przyczepą Konną Napęd Dźwięk 1:16

Traktor z Przyczepą Konną Napęd Dźwięk 1:16