Wieszak Na Ubrania - Tablica Naukowo-Kreatywna Masterkidz STEM

ME13385

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

95,19 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu40x6,9x10 (cm)
Wymiary opakowania10,5x7,5x41 (cm)
Waga1 kg

Więcej informacji

Tablica Naukowo-Edukacyjna Masterkidz STEM posiada bardzo wiele zastosowań. W gruncie rzeczy dzięki niej, oraz dedykowanym akcesoriom i mebelkom, można kompletnie wyposażyć salę zabaw. Nie mówimy oczywiście jedynie o zabawkach i pomocach edukacyjnych - wśród dodatków do tablicy znajdują się również bardzo praktyczne elementy.

Wieszaczek na ubrania dedykowany do tablicy Masterkidz STEM to nic innego, jak metalowa rurka w drewnianej obudowie, którą należy zamontować do tablicy za pomocą śrubek Masterkidz. Dzięki temu montaż jest dziecinnie prosty - dosłownie! Nawet dziecko poradzi sobie z zamontowaniem wieszaczka na swojej tablicy. Wystarczą mu do tego akcesoria, które posiada do zabawy tablicą.

Wieszaczek posiada długość 40 cm, więc spokojnie można powiesić kilka kurtek obok siebie. Jest to świetne rozwiązanie w salach zabaw, oraz przedszkolach. Rozwiązanie jest bardzo praktyczne, bo nie trzeba dzięki niemu kupować osobnego wieszaka na ubrania - wszystko co niezbędne, jest zawarte w tablicy.

Produkt wykonany został z drewna. Wybierając drewniane produkty Masterkidz, dbasz o środowisko i ograniczasz produkcję odpadów plastikowych.

Opinie

Napisz opinię

Wieszak Na Ubrania - Tablica Naukowo-Kreatywna Masterkidz STEM

Wieszak Na Ubrania - Tablica Naukowo-Kreatywna Masterkidz STEM