Zestaw Blender Kielichowy Owoce Na Rzep Świeci Gra

3657

Nowy produkt

50 Przedmioty

46,43 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw Blender Kielichowy Owoce Na Rzep Świeci Gra

Samodzielne krojenie owoców, a następnie robienie z nich koktajli, nie jest zadaniem, które może wykonywać samodzielnie kilkulatek. Aż do teraz — prezentujemy fantastyczny zestaw, który składa się z blendera kielichowego, deski do krojenia, noża oraz owoców i warzyw na rzepy, które można kroić. Zabawa z wykorzystaniem prezentowanego zestawu kuchennego w dużym stopniu wpłynie na rozwój dziecka. Możliwość krojenia owoców rozwinie umiejętności manualne dziecka, natomiast dopasowywanie odpowiednich połówek zwiększy umiejętności logicznego myślenia.

Komplet akcesoriów wygląda bardzo realistycznie, co tylko podnoszą jego funkcje — świetlne i dźwiękowe. Umożliwia to naukę bezpiecznego krojenia, bardzo istotną w przyszłości, gdy dziecko będzie samodzielnie przyrządzać pierwsze kanapki.

Aby dziecko mogło przygotować swój własny, zabawkowy koktajl, należy zacząć od przygotowań. Wybrane warzywa i owoce układamy na specjalnej deseczce do krojenia, a następnie próbujemy przekroić je na połówki, dołączonym do zestawu nożykiem. Przepołowione produkty umieszczamy w środku blendera i do dzieła!

Podczas zabawy można załączyć światełko oraz efekty dźwiękowe, urozmaicające zabawę. Kręcenie szarym, manualnym pokrętłem porusza ostrzem blendera, dzięki czemu owoce się kręcą. Poza wymienionymi efektami, dużą zaletą zestawu jest realny wygląd wszelkich elementów, a także połączenie połówek owoców rzepami.

Zestaw składa się z:

- blendera kielichowego,
- deski do krojenia,
- noża,
- kiwi,
- pomarańczy,
- marchewki,
- kukurydzy,
- dyni

Wymiary elementów zestawu:

- blender: 15,5 cm x 19,5 cm,

- nóż: 14,5 cm x 2 cm,

- deska do krojenia: 13 cm x 7,5 cm,

- pomarańcza: 5 cm x 5 cm,

- kiwi: 4 cm x 6 cm

Wymiary opakowania:

32 cm x 24 cm x 11,5 cm

Zabawka zasilana jest 2 sztukami baterii AA 1,5 V, które umieszcza się w pokrywie blendera. Wszelkie elementy wykonane są z największą dbałością, co można zauważyć, przyglądając się szczegółom. Zestaw posiada certyfikat CE, wyprodukowano go zgodnie z normą EN 71. Zabawkowy blender z artykułami spożywczymi przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zapakowano go w estetyczny kartonik z przeźroczystymi witrynkami.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Blender Kielichowy Owoce Na Rzep Świeci Gra

Zestaw Blender Kielichowy Owoce Na Rzep Świeci Gra