Zestaw Strzelecki Łuk Tarcza Kołczan Strzały

6696

Nowy produkt

49 Przedmioty

91,98 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw Strzelecki Łuk Tarcza Kołczan Strzały

Świetny zestaw dla każdego dziecka lubiącego strzelać. Łuk umożliwia bezpieczną i fascynującą zabawę. Łuk naciągany jest przy pomocy gumy, a każda ze strzał zakończona jest gumową końcówką. Ciekawa konstrukcja oraz kolorystyka sprawiają, że każde dziecko będzie miało z nim świetną zabawę. Zestaw doskonale sprawdzi się podczas zabaw na świeżym powietrzu czy w domu. Ćwiczy celność, koncentracje i zdolności motoryczne.  

Zabawka jest całkowicie bezpieczna, wykonana z wysokiej jakości tworzywa. 

Zestaw dla dzieci do strzelania z łuku to fantastyczna zabawa zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Dzieci mogą zorganizować sobie zawody w strzelaniu do tarczy co z pewnością sprawi im dużo radości! Zestaw, który zapewni wiele zabawy, a przy tym rozwinie zdolności strzelnicze dzieci. Można zorganizować turniej rodzinny, aby rozstrzygnąć kto lepiej strzel.

Do zestawu dołączone są trzy strzały zakończone przyssawkami, dzięki czemu są bezpieczne dla dziecka oraz tarcza z podstawą.


Strzelanie z łuku jest bardzo atrakcyjną formą aktywnego spędzania wolnego czasu po wyczerpującej nauce. Ten zestaw zapewni interesującą zabawę Twojemu dziecku.

 

Elementy zestawu:

- łuk

- tarcza z podstawą

- strzały z bezpiecznymi przyssawkami

- kołczan

 

Wymiary elementów zestawu:

- łuk: długość - 82 cm

- wysokość tarczy: 100 cm

- strzałka z przyssawkami: długość - 61 cm 

- kołczan: długość - 33.5 cm

 

Wymiary opakowania:

77 cm x 43.5 cm x 7.5 cm

 

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zabawki posiadają certyfikat CE i są zgodne z normą EN 71. Zapakowane są w kolorowe pudełko, dzięki czemu nadają się na prezent dla dziecka.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Strzelecki Łuk Tarcza Kołczan Strzały

Zestaw Strzelecki Łuk Tarcza Kołczan Strzały