Wózek Widłowy Power Worker Samochód Plac Budowy BIG

55834

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

107,70 zł brutto

Opis

Wiekod 2 lat
Wymiary produktu42 x 20 x 27,5 (cm)
Wymiary opakowania52 x 29 x 21 (cm)

Więcej informacji

Duży wózek widłowy od renomowanej marki BIG to świetna zabawka, która sprawdzi się podczas zabawy w domu i w ogrodzie. Ruchome widły wózka, na których można postawić ładunek np. dołączoną do zestawu paletę sprawią, że produkt jest bardzo realistyczny i ciekawy. Możesz też zebrać całą kolekcję maszyn budowlanych z serii PowerWorker i stworzyć ogromny plac budowy!

Charakterystyka:

  • Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Wózek widłowy posiada ergonomiczne kształtach, które pozwolą na łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą.
  • Jest też bezpieczne dla małych rączek dzieci.
  • Projekt wózka widłowego BIG-POWER-WORKER dopasowany jest do budowy ciała małych dzieci,by mogły one łatwo pchać, lub transportować zabawkę.
  • Szczególnym dodatkiem są wytrzymałe kółka Soft, które stanowią wyposażenie seryjne wszystkich modeli serii BIG-POWER-WORKER.

Niemiecka jakość i solidność - tymi dwoma określeniami można bardzo trafnie opisać producenta zabawek BIG. Firma, która siedzibę posiada za zachodnią granicą naszego kraju, specjalizuje się w zabawkach bardzo różnego rodzaju. Warto wyróżnić ich jeździki, ale również piaskownice, czy rowerki. Posiadają również w ofercie klocki, przeróżne bujaki, sanki, oraz pozostałe zabawki.

Opinie

Napisz opinię

Wózek Widłowy Power Worker Samochód Plac Budowy BIG

Wózek Widłowy Power Worker Samochód Plac Budowy BIG