Auto Śmieciarka Zdalnie Sterowana Pilot R/C

4623

Nowy produkt

75 Przedmioty

64,26 zł brutto

Więcej informacji

Auto Śmieciarka Zdalnie Sterowana

Dokładne odwzorowanie detali, wysoka jakość wykonania z użyciem materiałów najwyższe jakości — tymi słowami można opisać prezentowaną śmieciarkę. Projekt zabawki na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo dzieci, dzięki czemu konstrukcja pojazdu jest lekka i pozbawiona ostrych elementów. Ruchome elementy, takie jak koła klapa z tyłu kontenera, w połączeniu z intensywną kolorystyką wpływają na rozwój dziecka — stymulują jego wzrok, a także koordynację wzrokowo-ruchową.

Zdalnie sterowany pojazd budowlany dla dzieci osadzony jest na bieżnikowanych, plastikowych kołach, które umożliwią zabawę na różnych powierzchniach. Biała śmieciarka z zielonym kontenerem ozdobiona jest charakterystycznymi naklejkami. 

 Do zestawu dołączono pilot, który w dużym stopniu podnosi poziom zabawy. Z jego pomocą operator śmieciarki może kierować nią, zmieniając kierunki jazdy na przód/tył i prawo/lewo. Pilot zasilany jest bateriami 2 x "AA", których nie dołączono do zestawu.

 Pozwól dziecku rozwijać swą pasję i umiejętności, w czym z pewnością pomoże mu zdalnie sterowana śmieciarka. Zabawa z jej wykorzystaniem wpłynie na wyobraźnię i kreatywność dziecka, a także umiejętność logicznego myślenia.

Zdalnie sterowana śmieciarka została wykonania z materiałów najwyższe jakości. Konstrukcja zabawki na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo dzieci, dzięki czemu jest ona pozbawiona ostrych elementów. Auto zasilane jest bateriami 3 x "AA", których nie dołączono do zestawu. 

Zabawka posiada certyfikat CE, przeznaczona jest dla wszystkich dzieci, które osiągnęły 3. rok życia. Śmieciarka zapakowana jest w estetyczne pudełko z przeźroczystą witrynką, rewelacyjnie sprawdzi się w roli prezentu dla dziecka.

Wymiary auta: 37 cm x 15 cm x 8 cm

Wymiary opakowania: 55,5 cm x 20 cm x 14 cm

 

 

 

Opinie

Napisz opinię

Auto Śmieciarka Zdalnie Sterowana Pilot R/C

Auto Śmieciarka Zdalnie Sterowana Pilot R/C