Modele Motorek 3 Kolory Jeździ Świeci Gra 1:14

3592

Nowy produkt

528 Przedmioty

30,60 zł brutto

Więcej informacji

Modele Motorek 3 Kolory Jeździ Świeci Gra 1:14

Zabawkowe jednoślady wykonane są z połączenia trwałych, solidnych materiałów — główny element konstrukcji wykonany jest z metalu, natomiast detale i podwozie z plastiku. Motorki osadzone są na obrotowych kołach z gumowymi, bieżnikowanymi oponami, które zwiększają przyczepność do różnego typu podłoża.

Co ciekawe, miniaturowe pojazdy posiadają szereg innowacyjnych efektów: odznaczają się napędem typu pull back, a także efektami świetlnymi, pod postacią świecącej na biało lampki z przodu, oraz różnorodnymi efektami dźwiękowymi — podczas zabawy można usłyszeć klakson, ruch uliczny i wesołą melodię.

Jak aktywować te rewelacyjne dodatki?

Wystarczy nacisnąć lekko na siedzenie.

Każdy model posiada obrotową kierownicę, która połączona jest z przednim kołem, a także kolorowe ozdoby. Przyczepki oznaczone są literą „M”, natomiast skuterki posiadają napisy, kwiatuszki i kotwice. Różnorodność modeli sprawi, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Podwójne motorki w skali 1:14 dostępne są w wariancie kolorystycznym:

- niebieskim

- różowym

- żółtym

Zabawki zapakowane są w duże, zbiorcze pudełko. Po zakupie prosimy o przesłanie informacji, który wariant motocyklu Państwo wybierają.

 

Wymiary motorków:

11,5 cm x 8,5 cm x 7 cm

Dużą zaletą zestawu jest pierwszorzędne wykonanie samochodzików, na co składa się design uwzględniający najmniejsze szczegóły, a także solidne i przede wszystkim trwałe tworzywo, odporne na częstą i intensywną zabawę. Motorki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia, ich produkcja jest zgodna z obowiązującą normą EN 71.

 

Opinie

Napisz opinię

Modele Motorek 3 Kolory Jeździ Świeci Gra 1:14

Modele Motorek 3 Kolory Jeździ Świeci Gra 1:14