Ogromne Okienko Do Malowania Masterkidz Uchwyt Na Rolki Papieru 2 w 1

ME04475

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

2 534,02 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu168,4x68x133,5 (cm)
Wymiary opakowania171,5x62x16,5 (cm) + 170x122x11,5 (cm)
Waga55 kg
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorybrązowy
Materiał wykonaniaSzkło

Więcej informacji

Okienko do malowania firmy Masterkidz to świetna zabawka kreatywna, która pozwoli dziecku na rozwinięcie swoich zdolności plastycznych. Statyw posiada miejsce na przechowywanie ulubionych farb, markerów i pędzelków, żeby były zawsze pod ręką. Okienko można zamalowywać z obu stron, dzięki czemu możliwa jest zabawa dwójki dzieci jednocześnie. Szybka akrylowa jest bardzo łatwa do wyczyszczenia, więc dzieci mogą zacząć zabawę od początku i malować inne wzory, gdy tylko tego chcą.

Okienko posiada możliwość zamocowania rolki z papierem, dzięki czemu dziecko może bawić się, malując na papierze, lub na szkle - wedle uznania. Okienko jest na tyle duże, że śmiało bawić może się jednocześnie nawet 4 dzieci.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i ograniczasz produkcję odpadów plastikowych.

 to wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne. Zaprojektowane i dostosowane do różnego etapu rozwoju dzieci. Twórcza, pełna przygód i elementów edukacyjnych zabawa - to główne zalety zabawek tej marki. Nieocenione wsparcie przy metodzie Montessori. Najlepszy wybór do domu, przedszkola, hotelu czy restauracji. Stwórz perfekcyjny kącik zabaw, lub wielkoformatową ścianę edukacyjną. W ofercie tablice naścienne i mobilne. Stoliki podświetlane, panele do zabaw z farbami. Tematyczne moduły edukacyjne i wiele innych. Niesamowita ilość akcesoriów i nieskończone możliwości kreatywnej zabawy.

Opinie

Napisz opinię

Ogromne Okienko Do Malowania Masterkidz Uchwyt Na Rolki Papieru 2 w 1

Ogromne Okienko Do Malowania Masterkidz Uchwyt Na Rolki Papieru 2 w 1