Kosmiczny Miecz Świetlny Kajdanki Maska Pistolet

5084

Nowy produkt

23 Przedmioty

71,19 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw broni kosmicznej z mieczem + maska

Przedstawiamy niesamowity zestaw kosmicznej broni, który jest idealnym rekwizytem do stoczenia walki z groźnym wrogiem z odległej planety. Ta niespotykana, oryginalna broń posiada kosmiczne dźwięki i światła, co z pewnością zachęci do zabawy wszystkie dzieciaki.

W skład zestawu kosmicznej broni wchodzą

-maska, pas

- pistolet,

- miecz świetlny,

-kajdanki

Kosmiczny środek bojowy składa się z pistoletu, miecza  oraz dodatków. Kolorystyka tych środków obrony składa się z jasnych, stonowanych kolorów, połączonych z intensywną czerwienią oraz koralowym odcieniem. Maska dołączona do zestawu zaprojektowana jest w biało-czarnej kolorystyce, posiada prostokątny otwór na oczy, dziurki w okolicy ust oraz doczepioną z tyłu gumkę, która sprawi, że podczas zabawy maska będzie pozostawać na właściwym miejscu.

Miecz świetlny działa po wciśnięciu guziczka znajdującego się w centralnej części uchwytu. Pistolet po wciśnięciu spustu również świeci się i wydaje dźwięki, dlatego warto wypróbować zabawkę w ciemnym pomieszczeniu. W zestawie znajdują się dodatki takie jak kajdanki, pas i maska. Plastikowy pas na gumie posiada efekty świetlne i dźwiękowe.

Zabawka jest bateriami 3 x 1.5 V "AA", które nie są dołączone do zestawu. Wszelkie elementy kosmicznego kompletu wykonane są z wysokogatunkowego materiału, czyli plastiku. Zabawka posiada certyfikat CE, zapakowana jest w duże, kartonowe pudełko  ozdobione kosmicznym motywem oraz zdjęciem robota — elementy te sprawiają, że jest doskonałym pomysłem na prezent dla chłopca.

Wymiary elementów zestawu:

- maska: 18 cm x 23 cm,
- pistolet: 24 cm x 16 cm.

Wymiary opakowania kosmicznej zabawki:

- 64 cm x 33 cm x 7 cm

Opinie

Napisz opinię

Kosmiczny Miecz Świetlny Kajdanki Maska Pistolet

Kosmiczny Miecz Świetlny Kajdanki Maska Pistolet