Perkusja Zestaw Bębnów Czerwona

6611

Nowy produkt

33 Przedmioty

62,75 zł brutto

Więcej informacji

Perkusja Zestaw Bębnów Czerwona

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem muzyki i instrumentów muzycznych to będzie idealny prezent dla niego. Gra na perkusji rozwija umiejętności muzyczne i zmysł słuchu, uczy odróżniania dźwięków. Dodatkowo stymuluje rozwój układu nerwowego i mózgu, rozwijając wyobraźnię. Nauka gry na instrumencie wzmacnia zdolności do koncentracji. W ten sposób rozwijają się zdolności motoryczne dziecka. Cierpliwość i wytrwałość to te cechy rozwijają się, kiedy dziecko próbuje grać na instrumencie. To dzięki tym cechom jesteśmy w stanie osiągnąć cele mimo przeszkód.

Zachęcanie dziecka do gry, chwalenie za próby i postępy, uwaga rodzica, jaką skupia maluch na sobie - to wszystko sprawia, że poczucie własnej wartości u dziecka rośnie. Dzieci z poczuciem wartości są szczęśliwsze i odnoszą więcej sukcesów.

Perkusja została wykonana z bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów.

Możesz śmiało podarować ją swojemu dziecku. Zestaw jest łatwy w montażu i demontażu. W oryginalnym, kolorowym pudełku znajdują się wszystkie elementy potrzebne do złożenia perkusji i taboretu.

Elementy zestawu:

- 1 bęben duży, średnica 20 cm

- 2 bębny małe, średnica 14 cm

- 1 talerz o średnicy 19 cm

- 2 pałeczki do perkusji

- taboret

Wymiary opakowania:

47 cm x 28.5 cm x 19.5 cm

Dziecięca perkusja z akcesoriami wykonana jest z bezpiecznych, wysokogatunkowych materiałów, które świadczą o jej jakości i trwałości. Jest to zabawka z certyfikatem CE, dlatego śmiało możesz obdarować nią swojego malucha. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. 

Opinie

Napisz opinię

Perkusja Zestaw Bębnów Czerwona

Perkusja Zestaw Bębnów Czerwona