Zestaw Lekarski na Wózku Akcesoria Gabinet Termometr

4635

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

55,35 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw Dla Małego Lekarza na Wózku

Kolorowe zestawy z akcesoriami lekarskimi, służące do zabawy w odgrywanie roli lekarza, są rewelacyjnymi zabawkami pod wieloma względami. Możliwość używania narzędzi i elementów, którymi posługują się dorośli, z pewnością zaciekawi dziecko, a także pozwoli mu poczuć się samodzielnie i odpowiedzialnie. Wplatanie takich zestawów do zabaw jest również świetną metodą pozwalającą w prosty sposób wytłumaczyć dziecku, że wizyta u lekarza to nic strasznego.

Dodatkową zaletą prezentowanego zestawu, przez którą jeszcze bardziej zaciekawi malucha są efekty świetlne w latarce oraz lusterku. Po naciśnięciu przycisku na przyrządzie zaświeca się dioda, przez co możemy dokładniej zbadać pacjenta. 

W skład zestawu wchodzi:

wózek

- miseczka

- latarka

- okulary

- termometr,

- strzykawka,

- dwie pary nożyczek,

- dwie sztuki imitacji leków,

- lusterko

- skalpela,

 

Wymiary całego wózka:

34 cm x 40 cm x 21 cm

Wymiary opakowania:

26,5 cm x 21 cm x 16.5 cm

Zestaw lekarski  wyprodukowany jest zgodnie z normą EN 71, oznaczono go również certyfikatem CE. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół z najwyższej jakości tworzywa, co jest gwarancją zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu użytkowania. Kolorowy zestaw przeznaczony jest dla wszystkich małych lekarzy powyżej 3. roku życia.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Lekarski na Wózku Akcesoria Gabinet Termometr

Zestaw Lekarski na Wózku Akcesoria Gabinet Termometr