Camper Camping Różowy Pojazd Dla Lalki Rower 50 cm

3718

Nowy produkt

174 Przedmioty

250,23 zł brutto

Więcej informacji

Camper Camping Różowy Pojazd Dla Lalki Rower 50 cm

Zestaw składający się z campera, roweru górskiego i licznych akcesoriów to coś, czego nie powinno zabraknąć w zbiorach żadnej dziewczynki. Umożliwi on wesołą zabawę umożliwiającą tworzenie oryginalnych scenariuszy zabaw — od teraz lalka może podróżować ze swoim domkiem na czterech kółkach, a także spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, jeżdżąc na różowym rowerze.

W górnej części campera można umieścić rower, dzięki czemu w środku znajdzie się więcej miejsca na swoje mebelki. Wewnątrz znajduje się wszystko, co potrzeba, łóżko, zlew i kuchnia. Stołek i mała przenośna lodówka przyda się na camping w lesie. Zabawa z ich wykorzystaniem rozwinie zdolności manualne dziecka, a także wyobraźnię, kreatywność i logiczne myślenie. Wybierz uroczy, dziewczęcy zestaw dla lalki, a zabawa już nigdy nie będzie taka sama!

Różowo-fioletowy zestaw swymi wymiarami dostosowany jest do klasycznych lalek typu Barbie, brak lalki w zestawie.

W przedniej części pojazdu znajduje się kabina dla kierowcy i jego pasażera, dzięki czemu w zabawie może uczestniczyć więcej lalek. Drzwi z obu stron są otwierane, dzięki czemu dziewczynka z łatwością usadzi na przepięknie wyglądających fotelach kierowcę i współpasażerkę.

W zestawie znajduje się:

- camper,

- rower górski,

- rozkładane krzesło,

- telewizor,

- lodówka turystyczna,

- stolik,

- patelnia,

- miska,

- garnki, szklanki, talerzyki,

- napoje.

Wymiary elementów zestawu:

- camper: 50 cm x 21,5 cm,

- rower: 23 cm x 8 5 cm.

Wymiary opakowania zabawki:

- 56 cm x 27,5 cm x 22,5 cm.


Zestaw dla lalek Barbie przeznaczony jest dla wszystkich dziewczynek powyżej 3. roku życia. Wykonany jest z atestowanych i bezpiecznych w użyciu materiałów, dzięki czemu posiada certyfikat CE, a jego produkcja jest zgodna z normą EN71. Domek na kółkach wraz z akcesoriami zapakowany jest w urocze, różowe pudełko z przeźroczystą witrynką.

Opinie

Napisz opinię

Camper Camping Różowy Pojazd Dla Lalki Rower 50 cm

Camper Camping Różowy Pojazd Dla Lalki Rower 50 cm