Klocki Tęczowe Zestaw 58 Sztuk Kolorowe Szkiełka Akrylowe Masterkidz

ME09739

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

1 772,87 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu47x47x16 (cm)
Wymiary opakowania47,5x47x22 (cm)
Waga11,5 kg
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorywielokolorowy
Materiał wykonaniaSzkło

Więcej informacji

Zestaw niesamowitych klocków z kolorowymi szkiełkami akrylowymi. Drewniane klocki pozwalają na stworzenie cudownych konstrukcji, które będą tym ciekawsze, że będzie można przez nie patrzeć i widzieć kolorowo.

Klocki występują w różnych kształtach, rozmiarach, oraz z różnymi kolorowymi szkiełkami. Są tak różnorodne, że tworzone konstrukcje zawsze będą niepowtarzalne i niesamowite.

Szkiełka są akrylowe i w pełni bezpieczne dla dzieci. Nie istnieje ryzyko zrobienia sobie nimi krzywdy.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

 to wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne. Zaprojektowane i dostosowane do różnego etapu rozwoju dzieci. Twórcza, pełna przygód i elementów edukacyjnych zabawa - to główne zalety zabawek tej marki. Nieocenione wsparcie przy metodzie Montessori. Najlepszy wybór do domu, przedszkola, hotelu czy restauracji. Stwórz perfekcyjny kącik zabaw, lub wielkoformatową ścianę edukacyjną. W ofercie tablice naścienne i mobilne. Stoliki podświetlane, panele do zabaw z farbami. Tematyczne moduły edukacyjne i wiele innych. Niesamowita ilość akcesoriów i nieskończone możliwości kreatywnej zabawy.

Opinie

Napisz opinię

Klocki Tęczowe Zestaw 58 Sztuk Kolorowe Szkiełka Akrylowe Masterkidz

Klocki Tęczowe Zestaw 58 Sztuk Kolorowe Szkiełka Akrylowe Masterkidz