Drewniany Tor na kulki Kulodron 49 elementów od Viga

51619

Nowy produkt

65 Przedmioty

134,92 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktuopak. 22 x 22 cm
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorywielokolorowy

Więcej informacji

Budowla Kulodrom, składająca się z wysokiej jakości drewnianych, naturalnych bloczków, oferuje małym architektom wiele możliwości kreatywnej i odkrywczej oraz pomysłowej zabawy. W zestawie znajdują się 10 kart przedstawiających kombinacje ustawień kulodromu, o różnym poziomie trudności. Spróbujcie zbudować tor przedstawiony na karcie lub stwórzcie własną fantastyczną konstrukcje z 49-ciu elementów! Zestaw zawiera schodki i misie zapewniające dodatkową atrakcje dla twojej pociechy. Całość zapakowana w wygodne wiaderko z uchwytem, ułatwiające bezpieczne przechowywanie części oraz przenoszenie zabawki.

 Charakterystyka:

  • - zabawka stymuluje wyobraźnię, kreatywność,
  • - zestaw zawiera 49 elementów,
  • - zabawka została zapakowana w wygodne wiaderko z uchwytem, ułatwiające bezpieczne przechowywanie części oraz przenoszenie zabawki,
  • - całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.


Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraqz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Opinie

Napisz opinię

Drewniany Tor na kulki Kulodron 49 elementów od Viga

Drewniany Tor na kulki Kulodron 49 elementów od Viga