Viga Drewniana Suszarka do Ubrań ze Spinaczami

50824

Nowy produkt

22 Przedmioty

110,82 zł brutto

Opis

Wiekod 3 do 6 lat
Wymiary produktu44 x 34 x 61 cm
Wymiary opakowania75x35x8,5 cm
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorybrązowy/czerwony

Więcej informacji

Drewniana suszarka do ubrań dla dzieci od 3 roku życia zaprojektowana została przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys, idealna do domu i przedszkola.

Seria akcesoriów gospodarstwa domowego firmy VIGA wyglądem przypomina najprawdziwsze. Wszystkie produkty gospodarstwa domowego wykonane są bardzo solidnie w związku z czym, mogą one służyć przez wiele lat. Zabawka naśladująca oryginał z funkcjami dopasowanymi do potrzeb dzieci.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraqz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Opinie

Napisz opinię

Viga Drewniana Suszarka do Ubrań ze Spinaczami

Viga Drewniana Suszarka do Ubrań ze Spinaczami