INJUSA Gokart Mercedes Na Pedały

4122IN

Nowy produkt

4 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

551,99 zł brutto

Opis

Wiekod 2 lat
Wymiary produktu89 x 60 x 50 (cm)
Wymiary opakowania60 x 26,5 x 59,5 (cm)
Waga7,5 Kg
Płećchłopiec/dziewczynka

Więcej informacji

Rewelacyjny gokart na pedały od renomowanej, hiszpańskiej marki Injusa. Świetny wygląd na licencji Mercedesa ze sportowym pazurem sprawi, że mali kierowcy poczują się jak w prawdziwym luksusowym aucie. Szerokie koła zapewniają stabilność i dobrą przyczepność. Regulowane siedzisko sprawia, że z gokartu mogą korzystać dzieci już od 2 roku życia. Wygodna, sportowa kierownica zapewni moc wrażeń.

Charakterystyka:

  • - rewelacyjny wygląd na licencji Mercedesa ze sportowym pazurem sprawi, że mali kierowcy poczują się jak w prawdziwym luksusowym aucie,
  • - szerokie koła zapewniają stabilność i dobrą przyczepność,
  • - regulowane, ergonomiczne siedzisko sprawia, że z gokartu mogą korzystać dzieci już od 2 roku życia,
  • - wygodna, sportowa kierownica zapewni moc wrażeń,
  • - hamulec nożny w pedałach.

INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 1947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię. Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy.

Opinie

Napisz opinię

INJUSA Gokart Mercedes Na Pedały

INJUSA Gokart Mercedes Na Pedały