Warsztat Drewniany w Walizce Narzędzia Szufladki Majsterkowanie

9244

Nowy produkt

145 Przedmioty

95,94 zł brutto

Opis

Wiek3+
Płećunisex
Ostrzeżenie!Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat
Długość towaru w centymetrach35
Wysokość towaru w centymetrach25
Szerokość towaru w centymetrach15
Waga gabarytowa w gramach2187.5

Więcej informacji

Warsztat Drewniany w Walizce Narzędzia Szufladki Majsterkowanie 

Zestaw do majsterkowania sprawi ogromną frajdę każdemu kilkulatkowi. Nauczy malucha posługiwania się narzędziami oraz jak wykonać podstawowe napraw, naśladując domową złotą rączkę. Zabawa z prezentowanym zestawem pozytywnie wpłynie na rozwój dziecka — jego spryt, logiczne myślenie, kreatywność i zdolności manualne. Mały majsterkowicz może z tych elementów tworzyć proste konstrukcje oraz wspólnie spędzić czas z tatą.  

Zabawka jest łatwa w przenoszeniu, można ją również zawiesić na stanie, dzięki uchwytowi na sznurku.  Klasyczne drewno oraz jego wytrzymałość sprawiają, że od zawsze cieszy się ono ogromnym uznaniem. Surowiec ten wygląda dobrze zarówno w naturalnym kolorze, jak i pomalowany. W tym przypadku pomalowany jest na szary, czarny i biały. Wewnątrz skrzynki znajdują się odpowiednie szufladki i przegrody, dzięki czemu narzędzia będą poukładane i na swoim miejscu. Można je zabrać również ze sobą, gdzie wspólnie z rówieśnikami możesz naprawiać lub rozkręcać zabawki. Cała walizka jest zamykana na klamry. 

Narzędzia mają czarne rączki i drewniane końcówki. Całość umożliwia wspólną pracę w garażu lub ogródku. Skręcanie, rozkręcanie, majsterkowanie nie będzie już obce. Wyobraźnia pobudzi go do działania i poznawania nowych rzeczy. 

W zestawie:

- skrzynka

- piła

- 6 drewienek do wkręcania śrubek 

- 2 śrubokręty 

- młotek 

- klucz francuski 

- miarka 

- kleszcze 

- śrubki i nakrętki 

- podkładki 

 

Wymiary walizki zamkniętej:

 21 cm x 31 cm x 8 cm 

Wymiary walizki otwartej : 

 42 cm x 31 cm x 5 cm 

Długości narzędzi: 

 około 16 cm 

Wymiary opakowania: 

 23 cm x 33 cm x 10 cm 

 

Zgodnie z zaleceniami producenta przeznaczona jest dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Posiada certyfikat CE, zapakowana jest w oryginalny karton, w którym znajduje się instrukcja ułatwiająca samodzielny montaż.

Prezentowany zestaw został wykonany z ekologicznego i solidnego materiału, jakim jest drewno. Wykorzystanie go podczas realizacji projektu w zauważalnym stopniu zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także trwałość i odporność zestawu na uszkodzenia.

Opinie

Napisz opinię

Warsztat Drewniany w Walizce Narzędzia Szufladki Majsterkowanie

Warsztat Drewniany w Walizce Narzędzia Szufladki Majsterkowanie