Drewniana Tabliczka Mnożenia Nauka Matematyki Viga Toys Montessori

50036

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

84,50 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktudł: 34cm x szer: 37cm x wys: 2,3cm
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorywielokolorowy

Więcej informacji

Matematyka to bardzo trudny przedmiot, który bywa problematyczny. Nauka może znudzić nawet największego prymusa, ale co, jeśli możemy uczyć się podczas zabawy? Zabawki edukacyjne to świetny sposób, by nauczyć się tabliczki mnożenia. Ich pomoc jest nieoceniona.

Tabliczka Mnożenia marki Viga Toys to genialna zabawka, która pozwoli na bardzo łatwą i skuteczną naukę. Zabawka składa się z drewnianej ramy, wewnątrz której znajdują się poziome słupki z nawleczonymi na nie drewnianymi płytkami. Na płytkach widnieją działania z zakresu mnożenia do 100. Aby zobaczyć wynik, wystarczy przekręcić płytkę - na rewersie znajduje się iloczyn.

Płytki z liczbami pomalowane zostały kolorowymi farbami, które nie są toksyczne. Dzięki temu zabawka jest kolorowa i zachęca do zabawy, a w dodatku całkowicie bezpieczna dla dzieci.

Zabawka doskonale sprawdzi się w szkołach jako pomoc edukacyjna dla uczniów, którzy potrzebują wsparcia podczas nauki. Pozwoli to nadążyć uczniom, którzy potrzebują więcej czasu, by wykonywać działania.

Opinie

Napisz opinię

Drewniana Tabliczka Mnożenia Nauka Matematyki Viga Toys Montessori

Drewniana Tabliczka Mnożenia Nauka Matematyki Viga Toys Montessori