Nauka Dodawania I Odejmowania Tabliczka Edukacyjna Masterkidz Montessori

MK08794

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

75,00 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu28 x 28 x 2 (cm)
Wymiary opakowania29,5 x 24 x 30 (cm)
Waga1 kg

Więcej informacji

Tabliczki edukacyjne Masterkidz to wspaniałe zabawki, które w niezwykle przystępny sposób wyjaśniają przeróżne zagadnienia szkolne. Nawet, gdy jakiś przedmiot sprawia dziecku trudności, z pomocami dydaktycznymi w postaci cudownych tabliczek, jest w stanie zrozumieć i nauczyć się wszystkiego.

Tabliczka edukacyjna Nauka Dodawania i Odejmowania to świetny produkt, który w obrazowy sposób objaśnia te dwa podstawowe działania matematyczne. Dziecko może rozdzielać liczby za pomocą kolorowych kwadracików, dzięki czemu jest w stanie zobaczyć ile pozostanie kostek po odjęciu lub dodaniu określonej ilości. Zakres działań na tabliczce Masterkidz wynosi do liczby 10, więc możemy wyjaśnić każde z działań, które umożliwia zdobycie wyniku od 0 do 10.

Zabawka doskonale sprawdza się w przedszkolach i szkołach podstawowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by używać jej również w domowym nauczaniu. Z pomocą mamy i taty, każde dziecko będzie miało przyjemność z nauki, oraz zdobędzie potencjał, by zostać prawdziwym prymusem.

Zabawka została wykonana z drewna. Wybierając drewniane produkty Masterkidz, dbasz o środowisko i ograniczasz produkcję odpadów plastikowych.

Opinie

Napisz opinię

Nauka Dodawania I Odejmowania Tabliczka Edukacyjna Masterkidz Montessori

Nauka Dodawania I Odejmowania Tabliczka Edukacyjna Masterkidz Montessori