Lustrzana Zabawa Zestaw 4 Lusterka Masterkidz

ME04024

Nowy produkt

4 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

242,95 zł brutto

Opis

Wiekod 2 lat
Wymiary produktu34 x 17 x 4 (cm)
Wymiary opakowania18 x 5,5 x 33,3 (cm)
Waga3,2 kg

Więcej informacji

Zabawka sensoryczna edukacyjna, zestaw 4 lustrzanych paneli marki Masterkidz, które są świetną pomocą przy nauce o odbiciach lustrzanych i symetrii. Lustra można układać pionowo i poziomo, by odbijane były inne elementy, oraz żeby obraz był odbijany na różne sposoby. Zabawa lustrami rozbudza ciekawość dzieci i zachęca je do poznawania świata.

Lustrzana zabawka renomowanego producenta Masterkidz to świetna pomoc edukacyjna podczas lekcji o odbiciach lustrzanych i symetrii. Dzięki czterem drewnianym panelom z lustrami, dziecko może obserwować odbicia przedmiotów na przeróżne sposoby. Na panelach dziecko może układać swoje ulubione zabawki, lub inne przedmioty, które zaproponuje opiekun.

Zabawkę najlepiej wykorzystuje się z zestawem kolorowych klocków (ME04000), oraz klocków lustrzanych (ME04017). Pozwalają one na pełniejsze wykorzystanie zabawki do celów edukacyjnych, oraz dla zapewnienia najlepszej zabawy.

Zabawka wykonana została z drewna, oraz bezpiecznych luster akrylowych. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i ograniczasz produkcję odpadów plastikowych.

Opinie

Napisz opinię

Lustrzana Zabawa Zestaw 4 Lusterka Masterkidz

Lustrzana Zabawa Zestaw 4 Lusterka Masterkidz