Matematyczna Tabliczka Edukacyjna Dzielenie Ułamki Masterkidz Montessori

MK00545

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

105,89 zł brutto

Opis

Wiekod 2 lat
Wymiary produktu28 x 28 x 2,3 (cm)
Wymiary opakowania34 x 29 x 30 (cm)
Waga1 kg

Więcej informacji

Nie ma prostszego sposobu na naukę ułamków, niż zobaczenie na własne oczy w jaki sposób dzielimy przedmioty. Dzięki tabliczce edukacyjnej marki Masterkidz, maluch własnoręcznie podzieli figury geometryczne na mniejsze części, dzięki czemu matematyka nie będzie tylko abstrakcyjnymi liczbami.

Zabawka edukacyjna dla dzieci matematyczna tabliczka do nauki dzielenia i ułamków to świetna zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko pokocha naukę o liczbach. Zabawka składa się z drewnianej planszy, oraz czterech figur geometrycznych podzielonych na części. Dzięki wizualnemu przedstawieniu ułamków, nauka jest znacznie łatwiejsza, a zrozumienie działań przychodzi bez trudności.

W komplecie znajduje się kwadrat podzielony na 2 części 1/2, kwadrat podzielony na 4 części 1/4, trójkąt podzielony na 3 części 1/3, oraz koło wizualizujące całość jako liczbę 1. Ta zabawka pozwoli na zrozumienie podstaw działań na ułamkach, oraz dzielenia liczby 1. Z pomocą nauczyciela można rozszerzyć zabawę o trudniejsze działania. Interaktywne zabawki dla dzieci to znakomity pomysł na prezent.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

Opinie

Napisz opinię

Matematyczna Tabliczka Edukacyjna Dzielenie Ułamki Masterkidz Montessori

Matematyczna Tabliczka Edukacyjna Dzielenie Ułamki Masterkidz Montessori