Viga Tangram Drewniana Gra Logiczna Układanka Klocki Łamigłówka Montessori

56301

Nowy produkt

25 Przedmioty

65,11 zł brutto

Opis

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu26.5 x 20.0 x 2.0 cm
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorywielokolorowy

Więcej informacji

Drewniana układanka 7 elementów od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy. 7 drewnianych kształtów zaprojektowanych specjalnie do rozwijania:

- koordynacji ręka-oko
- wyobraźni
- logicznego myślenia

Zadaniem dziecka jest układanie drewnianych kształtów zgodnie z wzorami znajdującymi się dołączonych do zestawu kartach.

Całość wykonana została z drewna kauczukowego.


Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Opinie

Napisz opinię

Viga Tangram Drewniana Gra Logiczna Układanka Klocki Łamigłówka Montessori

Viga Tangram Drewniana Gra Logiczna Układanka Klocki Łamigłówka Montessori