Interaktywny Piesek Pies Na Smyczy Brązowy Pudel

3976

Nowy produkt

33 Przedmioty

72,19 zł brutto

Więcej informacji

Interaktywny pies na smyczy

Jeśli Twoje dziecko od zawsze marzy o własnym zwierzaku — opiece nad nim, wychodzeniu na długie spacery, a przede wszystkim wspólnej zabawie, interaktywny piesek na smyczy będzie doskonałym pomysłem. Zabawka ta pomoże Twojemu dziecku nabyć umiejętności niezbędne do posiadania własnego zwierzątka. Zabawa z pluszowym pisakiem nauczy go odpowiedzialności i sumienności w opiece, co będzie bardzo ważne w przyszłości. Zabawka posiada wiele zalet — piesek wesoło tańczy, śpiewa i rusza ogonem, co z pewnością będzie rewelacyjną frajdą dla każdego malucha.

pies na smyczy wykonany jest z miękkiego i nietoksycznego, w 100% przyjaznego dla środowiska materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Zwierzak ma duże, ciemne oczy, wystający ogonek i duży nos, który delikatnie błyszczy. wykonany jest z miękkiego i nietoksycznego, w 100% przyjaznego dla środowiska materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku.  Ozdobiony jest czarna obrożą, dodającą mu uroku. Zabawka posiada długą smycz zakończoną przełącznikiem, dzięki czemu dziecko w prosty sposób może sterować swoim pieskiem. Możliwość ta sprawia, że zabawa będzie wydawać się dziecku bardzo rzeczywista, a przede wszystkim ciekawa.

Zabawkowy piesek zapakowany jest w kolorowe pudełko z otwartą witrynką. Przeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Piesek posiada certyfikat CE, co jest potwierdzeniem, że spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Jest to bardzo bezpieczna zabawka, pozbawiona ostrych elementów.

Wymiary Psa : 23cm x 22cm x 12cm

Wymiary opakowania: 19cm x 27cm x 18cm

 

 

 

Opinie

Napisz opinię

Interaktywny Piesek Pies Na Smyczy Brązowy Pudel

Interaktywny Piesek Pies Na Smyczy Brązowy Pudel