Viga Tablica Edukacyjna Drewniana Zakręcone Zębatki Certyfikat FSC Montessori

59854

Nowy produkt

14 Przedmioty

80,11 zł brutto

Opis

Wiekod 18 miesiąca
Wymiary produktudł: 300mm x wys: 24mm x szer: 300mm
Wymiary opakowaniadł: 310mm x wys: 48mm x szer: 310mm
Płećchłopiec/dziewczynka
Materiałdrewno
kolorywielokolorowy

Więcej informacji

Cudowna zabawa na wiele godzin. Drewniana tablica edukacyjna firmy Viga Toys wprowadzi maluszków w świat mechanizmów opartych na kołach zębatych. Zabawka rozbudzi ich wyobraźnię, a kolorowe koła mogą być pomocne przy nauce kolorów.

Zadaniem dzieci jest ułożenie kół zębatych w taki sposób, by obracanie jednego wprowadzało w ruch wszystkie pozostałe. Sposobów na rozwiązanie zagadki jest wiele, więc możemy mieć pewność, że zabawa wciągnie na wiele godzin i szybko się nie znudzi.

Zestaw zawiera drewnianą tablicę z kołeczkami, oraz 11 kolorowych kół zębatych.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie m.in. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Opinie

Napisz opinię

Viga Tablica Edukacyjna Drewniana Zakręcone Zębatki Certyfikat FSC Montessori

Viga Tablica Edukacyjna Drewniana Zakręcone Zębatki Certyfikat FSC Montessori