Zestaw Do Zabawy w Kąpieli Łowienie Ryb Wędkarz

705

Nowy produkt

67 Przedmioty

42,47 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw Do Zabawy w Kąpieli Łowienie Ryb Wędkarz

Pora rozpocząć wesołe wędkowanie - weźcie w swe dłonie wędki i ruszajcie na łowy. Skupcie się, ponieważ rybki są przebiegłe i nie zawsze dadzą się łatwo złapać na haczyk. Ta zręcznościowa gra rodzinna dostarczy dzieciakowi mnóstwo uśmiechu i radości, a przy tym poprawi jego refleks i koncentrację. 
Zasady gry są bardzo proste i logiczne. By zacząć, należy umieścić baterie w podstawie gry, a kolejno wszystkie rybki na planszy. Teraz jeziorka zaczynają się obracać, a wraz z nimi wielokolorowe rybki. Co jakiś czas losowa rybka wynurza się z wody, dając uczestnikom szansę, by złapać ją na wędkę. Rozgrywkę wygrywa ten, kto złapie najwięcej rybek. Gra polecana jest dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Rozgrywka będzie najciekawsza, jeśli do gry włączą się 4 osoby, ale również sam maluch doskonale będzie się bawić, ćwicząc swój spryt.
W skład zestawu wchodzą:
- podstawa do gry,

- 4 różnokolorowe wędki,

- 21 sztuk rybek.
Wymiary zabawki:
- 35 cm x 33 cm.

Wymiary opakowania:

- 36 cm x 35 cm x 4,5 cm

Zabawka zapakowana jest w ozdobne, kolorowe pudełko, dzięki czemu będzie dobrym pomysłem na prezent dla sprytnego malucha, a także rodzeństwa. Gra zasilana jest 2 sztukami bateriami typu "AA" 1,5 V, które nie są dołączone do zestawu.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw Do Zabawy w Kąpieli Łowienie Ryb Wędkarz

Zestaw Do Zabawy w Kąpieli Łowienie Ryb Wędkarz