Kierownica Interaktywna Dla Maluszka Dźwięki

2416

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

87,02 zł brutto

Więcej informacji

Duży symulator kierownicy dla maluszka

Kolorowa interaktywna zabawka z dźwiękami i migającymi światełkami jest rewelacyjnym symulatorem kierownicy. Dzięki niej każde dziecko może poczuć się jak prawdziwy kierowca samochodu, naśladując swych rodziców bawiąc się w domu bądź w aucie podczas długiej drogi.

Zabawka ta posiada wiele funkcji i udogodnień. Między innymi wyróżnia się ekranikiem o dużym rozmiarze, a także fenomenalnymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Dziecko kręcąc kierownicą sprawia, że samochodzik znajdujący się na ekraniku porusza się po szarej drodze. Prowadzenie go pozytywnie wpłynie na rozwój dziecka, wspomagając jego koncentrację i uwagę. Podczas zabawy świecą się strzałeczki służące za kierunkowskazy, natomiast klakson i sześć przeróżnych efektów dźwiękowych aktywują się, po naciśnięciu danego przycisku. Zabawka wykonana jest z wysokogatunkowego, bezpiecznego dla dzieci materiału, który w połączeniu z przyjemną dla oka, intensywną żółto-turkusową kolorystyką, prezentuje się pierwszorzędnie. Kierownica dla dziecka ulokowana jest na stabilnej, antypoślizgowej podkładce, ułatwiającej zabawę.

Zabawka posiada certyfikat CE, zasilana jest 3 sztukami baterii typu "AA" 1,5 V, które są dołączone do zestawu. Symulator przeznaczony jest dla małych kierowców powyżej 3. roku życia. Obsługa kolorowej kierownicy jest bardzo prosta, czemu sprosta każdy maluch. Zabawka zapakowana jest w kolorowy kartonik, przez co idealnie nadaje się na prezent.

Wymiary zabawki:

- kierownica: 25 cm x 25 cm x 7 cm, 

Wymiary opakowania:

- 33,5 cm x 34 cm x 11 cm.

Opinie

Napisz opinię

Kierownica Interaktywna Dla Maluszka Dźwięki

Kierownica Interaktywna Dla Maluszka Dźwięki