Mata Gra Chińczyk Dla Dzieci Kółka Kostka Pionki

4963

Nowy produkt

27 Przedmioty

29,84 zł brutto

Więcej informacji

Mata Gra Chińczyk Dla Dzieci Kółka Kostka Pionki 

Wszystkie maluszki spędzają dużo czasu na podłodze — bawiąc się, a także próbując raczkować i stawiać swe pierwsze, samodzielne kroki. Warto zadbać o to, by nawet dywanik stanowił dla maluszka równie atrakcyjną powierzchnię, dzięki czemu na dłużej pozostanie w jednym miejscu, nie szukając atrakcji w domowych zakamarkach. Prezentowane przez nas kolorowe maty mają uniwersalne zastosowanie, mogą służyć zarówno za ozdobny dywanik, jak i oryginalną, dużą planszę do gry. Duży rozmiar gry pozwoli Ci na zabawę w większym gronie. Idealna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli i opiekunów!

Zestaw składa się z maty i odpowiednio dobranych do gry pionków. Połączenie to będzie rewelacyjnym rozwiązaniem również dla pozostałych członków rodziny, którzy będą mogli towarzyszyć maluchowi, wspólnie rzucając kostką i pokonując kolejne etapy gry.

Prezentowana mata jest miękka, a co najważniejsze — wykonano ją z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przyjemna dla wzroku kolorystyka jest rewelacyjnie dobrana, co w połączeniu z wesołymi motywami zdobiącymi przedmiot czyni ja pierwszorzędnym dywanikiem do zabawy.

Do wyboru: 

- mata chińczyk

- pionki do gry

- kostka

Wymiary maty:

68 cm x 80 cm 

Wymiary pudełka:

37 cm x 10 cm x 9 cm 

Jest trwała, wykonana z bezpiecznych i ekologicznych materiałów. Zabawki są całkowicie bezpieczne dzięki solidnej konstrukcji i odpowiedniemu wykończeniu. Przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

Opinie

Napisz opinię

Mata Gra Chińczyk Dla Dzieci Kółka Kostka Pionki

Mata Gra Chińczyk Dla Dzieci Kółka Kostka Pionki