Mata Gra Chińczyk Dla Dzieci Kółka Kostka Pionki

4963

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

29,61 zł brutto

Więcej informacji

Mata Gra Chińczyk Dla Dzieci Kółka Kostka Pionki 

Wszystkie maluszki spędzają dużo czasu na podłodze — bawiąc się, a także próbując raczkować i stawiać swe pierwsze, samodzielne kroki. Warto zadbać o to, by nawet dywanik stanowił dla maluszka równie atrakcyjną powierzchnię, dzięki czemu na dłużej pozostanie w jednym miejscu, nie szukając atrakcji w domowych zakamarkach. Prezentowane przez nas kolorowe maty mają uniwersalne zastosowanie, mogą służyć zarówno za ozdobny dywanik, jak i oryginalną, dużą planszę do gry. Duży rozmiar gry pozwoli Ci na zabawę w większym gronie. Idealna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli i opiekunów!

Zestaw składa się z maty i odpowiednio dobranych do gry pionków. Połączenie to będzie rewelacyjnym rozwiązaniem również dla pozostałych członków rodziny, którzy będą mogli towarzyszyć maluchowi, wspólnie rzucając kostką i pokonując kolejne etapy gry.

Prezentowana mata jest miękka, a co najważniejsze — wykonano ją z dbałością o najmniejsze szczegóły. Przyjemna dla wzroku kolorystyka jest rewelacyjnie dobrana, co w połączeniu z wesołymi motywami zdobiącymi przedmiot czyni ja pierwszorzędnym dywanikiem do zabawy.

Do wyboru: 

- mata chińczyk

- pionki do gry

- kostka

Wymiary maty:

68 cm x 80 cm 

Wymiary pudełka:

37 cm x 10 cm x 9 cm 

Jest trwała, wykonana z bezpiecznych i ekologicznych materiałów. Zabawki są całkowicie bezpieczne dzięki solidnej konstrukcji i odpowiedniemu wykończeniu. Przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

Opinie

Napisz opinię

Mata Gra Chińczyk Dla Dzieci Kółka Kostka Pionki

Mata Gra Chińczyk Dla Dzieci Kółka Kostka Pionki