Piramidka z Obręczami Interaktywna Świeci Gra Kółka Kolorowa Kaczuszka

5985

Nowy produkt

16 Przedmioty

58,32 zł brutto

Więcej informacji

Piramidka z Obręczami Interaktywna Świeci Gra Kółka Kolorowa Kaczuszka

Piramidka z kółek to klasyczna zabawka w bajecznie kolorowej wersji. Rozwija sprawność ruchową dziecka oraz koncentracje, ponieważ musi się skupić na stworzeniu piramidki. Niemowlę dzięki zabawce uczy się rozpoznawać wielkości przedmiotów  oraz kolor. Układanie stosu z kółek pomaga w rozwijaniu koordynacji ręka-oko, a nauka dobierania kółek i układania ich od największego do najmniejszego jest świetnym wprowadzeniem do porównywania wielkości. Umieszczona na szczycie piramidy żółta kaczuszka dodatkowo uatrakcyjnia całą zabawę, świecąc i wydając dźwięk. Ta zabawka otworzy dziecku świat wyobraźni, ale rozwinie je na wielu płaszczyznach. To, w jaki sposób można z niej korzystać, zależy tylko od dziecka, jego rodziców i ich wyobraźni. A barwna kolorystyka zaciekawi malucha i przeniesie go w świat zabawy. Po około 6 miesiącach mięsnie niemowląt wzmacniają się i są w stanie wykonywać ćwiczenia, takie jak chwytanie i puszczanie małych przedmiotów. Zabawki takie jak pierścienie do układania są jedne z najlepszych zabawek.

Zestaw składa się z kilku rodzaju pierścieni różnej wielkości. Jedną z możliwości jest układanie pierścieni według wyobraźni dziecka. Niespodzianką jest to, że gdy tylko włożysz jeden element, zabawka zaczyna wydawać dźwięk ! Dziecko będzie mogło połączyć zabawę z nauką. Po naciśnięciu kaczuszki w dół zaczynają grać dziecięce piosenki. Zabawka posiada włącznik z dwupoziomową regulacją głośności. 

Wymiary piramidki:

13.5 cm x 23 cm

Wymiary pudełka:

19.5 cm x 15 cm x 26 cm

Zabawka zasilana jest dwoma bateriami AA 1.5 (brak w zestawie). Piramidka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Jest całkowicie bezpieczna dla dziecka, ponieważ posiada certyfikat CE i jest zgodna z normą EN71. Zapakowana jest w kartonowe pudełko, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

Opinie

Napisz opinię

Piramidka z Obręczami Interaktywna Świeci Gra Kółka Kolorowa Kaczuszka

Piramidka z Obręczami Interaktywna Świeci Gra Kółka Kolorowa Kaczuszka