Wysyłka w opcji PRZEDPŁATY

Kurier DHL, INPOST, DPD - przedpłata , termin dostawy i realizacji 2-4 dni robocze

przesyłka kurierska (dla zamówień do 999 zł) - 13.99 zł
przesyłka kurierska (dla zamówień powyżej 999 zł )  - przesyłka gratis !!!

Paczkomaty INPOST - przedpłata (opcja wysyłki paczkomatem możliwa tylko dla przesyłek o wymiarach do 64cm x38cm x41 cm i wadze max. do 25 kg !!!)

przesyłka do paczkomatu - 19,99 zł

Kurier DPD, GLS , GEIS - przedpłata ( wysyłka w tej opcji dotyczy tylko produktów  z kategorii " MATERACE i AKCESORIA HEVEA " oraz wybranych akwariów i szafek do akwariów "JUWEL" a także wybranych artykułów o dużych gabarytach )  , termin dostawy i realizacji 7-14 dni roboczych z wyjątkiem materacy Brasil, Comfort Prestige - czas realizacji do 28 dni , rozmiar 200/200 do 45 dni

przesyłka kurierska ( dla zamówień do 999 zł ) - 14.99 zł ( z wyjątkiem stelaży do łóżek oraz wybranych akwariów JUWEL i szafek do akwariów a także wybranych artykułów o dużych gabarytach  - koszt wysyłki 34.99 zł )

przesyłka kurierska ( dla zamówień powyżej 999 zł ) - przesyłka gratis !!! ( z wyjątkiem stelaży do łóżek oraz wybranych akwariów JUWEL i szafek do akwariów  - koszt wysyłki 34.99 zł )

Wysyłka w opcji za POBRANIEM  ( opcja za pobraniem dotyczy przesyłek o wartości do 1000 zł )

Kurier DHL, Inpost, DPD, Pocztex, Poczta Polska ( wybór kuriera następuje przez sprzedającego w zależności od wagi oraz rozmiarów przesyłki ). Termin dostawy i realizacji 2-5 dni roboczych .

przesyłka kurierska  - 24.99 zł

Przyjmujemy również kilka rodzajów płatności ;

Płatność przelewem na konto firmowe ( realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia wpłaty mailem na adres: sklep@natikids.pl )
Płatności online - DOTPAY, PAYNOW, karta kredytowa, przelew online, blik, raty.

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl