Warsztat i narzędzia

Warsztaty i zabawkowe narzędzia dla dzieci

Każdy mały chłopiec pragnie posiadać swój warsztat. Chcąc spełniać potrzeby najmłodszych, stale poszerzamy nasz asortyment. Zapraszamy do wyboru zabawkowych narzędzi. Proponujemy między innymi:

  • skrzynki z narzędziami zawierające: młotek, śrubokręt, kombinerki, obcęgi, imadła,
  • elektryczne piły łańcuchowe,
  • wkrętarki,
  • pas z drewnianymi akcesoriami,
  • dźwigi budowlane.

Dużą popularnością cieszą się warsztaty stolarskie ze stołem, półkami i haczykami na poszczególne elementy. Zabawkowe narzędzia dla dzieci znajdujące się w danych zestawach majsterkowicza wpływają na rozwój koordynacji ruchowo-wzrokowej i zainteresowań najmłodszych oraz gwarantują bezpieczną zabawę. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są niezwykle trwałe, dzięki czemu można z nich intensywnie korzystać przez długi czas.

Nowością w naszym sklepie internetowym jest zabawkowy warsztat na kółkach. Wózek z ruchomym blatem, schowkiem oraz kuferkiem na narzędzia posiada aż 18 akcesoriów.

Każdy produkt został opisany. Szczególną uwagę zwracamy na parametry techniczne, które należy dobrać do wieku dziecka. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wszelkie pytania prosimy zadawać mailowo lub telefonicznie.

Warsztat i narzędzia Jest 41 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów