Pudełko przelewowe to element hydrauliki akwarystycznej umożliwiający łączenie obiegu wody w zbiorniku głównym ze zbiornikiem technicznym (sumpem). Rozwiązanie takie wyklucza konieczność stosowania komina w zbiorniku głównym.
Wysokiej jakości biologicznie neutralne podstawki stworzone z myślą o łatwym szczepieniu koralowców. W przeciwieństwie do podstawek ceramicznych, zostały stworzone z lekkich materiałów o wysokiej porowatości
Przewód umożliwiający przedłużenie oryginalnego przewodu pomiędzy kontrolerem a pompą cyrkulacyjną . Długość 185cm. Pasuje do wszystkich cyrkulatorów marki JEECOD / JEBAO.
Wirnik z ośką ceramiczną do pompy RW 8 marki Jecod/Jebao.
Wirnik z ośką ceramiczną do pompy RW 20 marki Jecod/Jebao.
Wirnik z ośką ceramiczną do pompy RW 15 marki Jecod/Jebao.
Miniaturowych rozmiarów uniwersalny i praktyczny uchwyt do wężyków automatycznej dolewki. Posiada śrubę montażową, gwarantującą prawidłowe i szybkie zainstalowanie oraz otwór na wężyk o średnicy zewnętrznej 8 - 9 mm.
Miniaturowych rozmiarów uniwersalna i praktyczna pompa automatycznej dolewki AutoAqua. Zasilania jest na 12V. Posiada doskonałą wydajność i wysoki słup podnoszenia wody.
Pipeta akwarystyczna to niezbędne akcesorium przydatne do podawania leków, odżywek i nawozów do akwarium, a także do karmienia koralowców. Długość 61cm pozwala dotrzeć w najdalsze zakamarki akwarium.
Wysokiej jakości i biologicznie neutralne podstawki stworzone z myślą o szczepkach koralowców. W opakowaniu znajdują się 24 sztuki.
Praktyczny klips ułatwiający karmienie ryb za pomocą alg. Solidnie wykonany element z tworzywa zapewnia dużą jego żywotność jednocześnie zapewniając rybom idealny dostęp do pokarmu. Klips montowany jest wewnętrz zbiornika za pomocą solidnej przyssawki.
Wysokiej jakości i biologicznie neutralne podstawki stworzone z myślą o szczepkach koralowców. W opakowaniu znajdują się 24 sztuki.