Informacja

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
MATERACE WYSOKOELASTYCZNE

Dla zapewnienia dziecku maksymalnego komfortu snu polecamy zakup materaca wysokoelastycznego. Czym wyróżnia się taki produkt? To materac, wykonany z wysokiej jakości pianki, cechującej się dużą sprężystością i przewiewnością. Pianka wysokoelastyczna zapewnia długoletnią trwałość i aktywną wentylację materaca, a także zmniejsza napięcie mięśni i poprawia ukrwienie ciała.

Produkty z serii Fitness Bio o stopniu twardości H3 to dość grube (ponad 20 cm) materace, nadające się do wszelkich typów stelaży. Pomimo swej grubości, nie są szczególnie ciężkie. To zasługa kanalików powietrznych, które przy okazji poprawiają właściwości wentylacyjne. Pianka ma w sobie dodatek naturalnych, w pełni bezpiecznych olejków eterycznych. Materac wysokoelastyczny dla dziecka warto co pewien czas odwracać na drugą stronę, co wpływa na wydłużenie okresu jego użytkowania.

Oznaczone jako wyrób medyczny materace SnuDo są z kolei przeznaczone dla dzieci w określonym wieku i o masie ciała poniżej 80 kg. Oferta ta skierowana jest do osób, którym zależy przede wszystkim na antyalergicznych rozwiązaniach. Produkty z tej linii mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Są wolne od potencjalnie szkodliwych substancji – a więc w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Wszystkie materace mają zdejmowalny pokrowiec, co ułatwia zachowanie higieny (możliwość prania).

Wiemy, że taki zakup do sypialni małego domownika to inwestycja przewidziana na lata użytkowania. Dlatego każdy wysokoelastyczny materac, dostępny w ofercie, ma przynajmniej 2-letnią gwarancję.

MATERACE WYSOKOELASTYCZNE Jest 24 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów