TRAKTORKI i AKCESORIA

Zabawkowe maszyny rolnicze i przyczepy

Wśród zabawkowych pojazdów ogromną popularnością cieszą się maszyny rolnicze. Bogaty asortyment naszego sklepu sprawia, że znajdą Państwo traktory na akumulatory oraz na pedały, które w zależności od modelu posiadają:

  • odczepianą przyczepę,
  • regulowane siedzisko,
  • efekty dźwiękowe i świetlne,
  • otwieraną maskę,
  • mechanizm przekładni łańcuchowej,
  • plastikowe kołpaki.

Jazda zabawkowym traktorem wspiera rozwój motoryczny dziecka. Zabudowany i niedostępny dla małych użytkowników układ mechaniczny oraz stabilna konstrukcja pojazdu gwarantują bezpieczeństwo zabawy.

Oferujemy artykuły, które umilą czas każdemu maluchowi. Wszystkie produkty, które proponujemy, są w pełni bezpieczne. Zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, z troską o każdy najdrobniejszy szczegół. Wysoka trwałość sprawia, że można się nimi cieszyć przez wiele lat. Ponadto są łatwe w utrzymaniu czystości.

Poza maszynami rolniczymi można wybierać spośród innych akcesoriów. Polecamy między innymi zabawkowe przyczepy, wywrotki, zamiatarki wyposażone w odczepiany zbiornik na śmieci, kierownice z dźwiękiem oraz sygnalizacje świetlne. Zakup poszczególnych przedmiotów pozwala dzieciom na tworzenie ich własnego rolniczego warsztatu. Różnorodne wzory i kolory sprawią, że znajdą Państwo najlepszy model.

Każda maszyna dostępna na stronie internetowej została dokładnie opisana. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy mailowo lub telefonicznie.

TRAKTORKI i AKCESORIA Jest 127 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów