MATERACE PIANKOWE

Proponowane tutaj materace piankowe są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim z pianki trudnopalnej. Pianki wysokoelastyczne, stosowane w materacach HEVEA, to tworzywa doskonale przepuszczające powietrze. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi wydrążonych kanalików. Ponadto świetnie dopasowują się one do sylwetki. Są lekkie, co czyni transport oraz przenoszenie materaca o wiele łatwiejszymMaterace piankowe zapewniają spokojny i wygodny sen. Niektóre z dostępnych tutaj modeli zostały pozytywnie zaopiniowane przez Instytut Matki i Dziecka. Materacyki te w pełni nadają się do niemowlęcych łóżeczek, gdyż zapewniają maluszkowi prawidłowy rozwój, nie prowadząc do deformacji układu kostnego. W ofercie mamy modele twarde (H3) i o średnim stopniu twardości (H2).

Dostępne w tej kategorii produkty bardzo często występują w wersji dwustronnej. Z jednej strony są pokryte pianką VISCO, która idealnie sprawdza się podczas chłodnych zimowych nocy. Z drugiej natomiast wyposażone są w piankę lateksową, którą stosuje się latem. Co więcej, materace HEVEA mają właściwości prozdrowotne. Antyalergiczne tworzywa, zapobiegające rozwojowi roztoczy czy mikroorganizmów, to coś, co na pewno jest kluczowe w przypadku produktów dla najmłodszych. Aby na długo zachować walory użytkowe, warto co pewien czas wyczyścić pokrowiec. Każdy model materaca ma zdejmowalną warstwę zewnętrzną, nadającą się do prania w wybranych programach.

Zapewniamy 2-letnią gwarancję na nasze akcesoria do spania. Dbamy również o to, aby zamówiony materac nie był zginany ani zwijany w transporcie. Gwarantuje to idealny stan w momencie jego odbioru. Uwaga! Przed dokonaniem zakupu prosimy sprawdzić, czy wybrany produkt będzie odpowiedni do wieku dziecka. Materace piankowe z tej kategorii są bowiem przeznaczone dla określonych grup wiekowych.

MATERACE PIANKOWE Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów