MATERACE

Materace polskich producentów Hevea oraz Frankhauer to produkty, które zapewnią każdemu spokojny sen. W naszym sklepie internetowym dostępny bardzo szeroki wybór materacy, poduszek, stelaży do materacy oraz innych akcesoriów. W ofercie naszego sklepu posiadamy:

- materace lateksowe

- materace piankowe

- materace kieszeniowe

- materace nawierzchn...

Materace polskich producentów Hevea oraz Frankhauer to produkty, które zapewnią każdemu spokojny sen. W naszym sklepie internetowym dostępny bardzo szeroki wybór materacy, poduszek, stelaży do materacy oraz innych akcesoriów. W ofercie naszego sklepu posiadamy:

- materace lateksowe

- materace piankowe

- materace kieszeniowe

- materace nawierzchniowe

- materace wysokoelastyczne

- kocyki

- poduszki

- stelaże

oraz inne akcesoria

Zapraszamy!!!

Więcej
MATERACE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • MATERACE LATEKSOWE

  Materace lateksowe składają się z naturalnej pianki lateksowej oraz w niektórych przypadkach maty kokosowej. Ze względu na swoje naturalne wnętrze są hipoalergiczne, więc mogą na nich spać niemowlęta od pierwszych chwil życia. Rodzice coraz chętniej decydują się na wybór materacy do łóżeczka, zapewniających najwyższy komfort snu pociechom. Materace z lateksem, to prozdrowotne rozwiązania, które gwarantują odpowiednią podporę dla kręgosłupa, główki oraz wszystkich innych części ciała dziecka. Niemowlę poniżej dziewiątego, a nawet dwunastego miesiąca życia potrzebuje twardszego podłoża do spania, dlatego najlepszym rozwiązaniem dla nich są materace lateksowe z ewentualną matą kokosową.Strona wierzchnia zawiera wcześniej wspomnianą warstwę kokosową, która stanowi odpowiednią podporę dla delikatnego ciała w pierwszych miesiącach życia. Druga strona materaca dziecięcego jest bardziej miękka, ponieważ bezpośrednią podporę stanowi pianka lateksowa. Powyżej dziewiątego miesiąca życia materac dziecięcy odwraca się na drugą stronę – bardziej miękką. W ten sposób użytkowanie jest ekonomiczne, ponieważ może on spełniać swoją funkcję przez kilka lat.

 • MATERACE PIANKOWE

  Proponowane tutaj materace piankowe są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim z pianki trudnopalnej. Pianki wysokoelastyczne, stosowane w materacach, to tworzywa doskonale przepuszczające powietrze. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi wydrążonych kanalików. Ponadto świetnie dopasowują się one do sylwetki. Są lekkie, co czyni transport oraz przenoszenie materaca o wiele łatwiejszymMaterace piankowe zapewniają spokojny i wygodny sen. Niektóre z dostępnych tutaj modeli zostały pozytywnie zaopiniowane przez Instytut Matki i Dziecka. Materacyki te w pełni nadają się do niemowlęcych łóżeczek, gdyż zapewniają maluszkowi prawidłowy rozwój, nie prowadząc do deformacji układu kostnego. W ofercie mamy modele twarde (H3) i o średnim stopniu twardości (H2).

  Dostępne w tej kategorii produkty bardzo często występują w wersji dwustronnej. Z jednej strony są pokryte pianką VISCO, która idealnie sprawdza się podczas chłodnych zimowych nocy. Z drugiej natomiast wyposażone są w piankę lateksową, którą stosuje się latem. Co więcej, materace mają właściwości prozdrowotne. Antyalergiczne tworzywa, zapobiegające rozwojowi roztoczy czy mikroorganizmów, to coś, co na pewno jest kluczowe w przypadku produktów dla najmłodszych. Aby na długo zachować walory użytkowe, warto co pewien czas wyczyścić pokrowiec. Każdy model materaca ma zdejmowalną warstwę zewnętrzną, nadającą się do prania w wybranych programach.

  Zapewniamy 2-letnią gwarancję na nasze akcesoria do spania. Dbamy również o to, aby zamówiony materac nie był zginany ani zwijany w transporcie. Gwarantuje to idealny stan w momencie jego odbioru. Uwaga! Przed dokonaniem zakupu prosimy sprawdzić, czy wybrany produkt będzie odpowiedni do wieku dziecka. Materace piankowe z tej kategorii są bowiem przeznaczone dla określonych grup wiekowych.

 • MATERACE KIESZENIOWE

  Materace sprężynowe ( Kieszeniowe )  to wysokiej jakości produkty zawierające idealnie dopasowane sprężyny. Wszystkie z nich są zapakowane w oddzielne kieszonki, uszyte z materiału cechującego się bardzo dobrą wentylacją oraz odpornością na zniszczenia. Dzięki temu cała konstrukcja jest cicha podczas użytkowania i jednocześnie wygodna. Kompromisowe rozwiązanie zastosowane w materacu sprężynowym pozwala na dopasowanie się go do kształtu ciała i jednoczesne zapewnienie komfortowego snu. Materace sprężynowe  są pokryte warstwą pianki, która poprawia elastyczność i pozwala na lepszą współprace pomiędzy materacem a odpoczywającym ciałem człowieka. Wybrane modele mają działanie prozdrowotne (rehabilitacyjne) i są zalecane dla osób mających problemy z wypoczynkiem. Materace sprężynowe  zapewniają optymalne podparcie poprzez zastosowanie zróżnicowanych klas twardości, które powinny być dobrane indywidualnie do potrzeb konkretnego użytkownika.W naszej ofercie znajdziecie serię materacy sprężynowych „REHABOX”, a w niej między innymi materac z siedmioma strefami, które pozwalają na idealne dopasowanie się materaca do kształtu ciała.

 • MATERACE NAWIERZCHNIOWE

  Materac nawierzchniowy to materac  umieszczany na materacu właściwym, w celu dodania mu nowych funkcjonalności. Może być też stosowany jako materac turystyczny, nakładka na kanapę, sofę, wersalkę. Łatwo go zwinąć, przechowywać i transportować.

 • MATERACE WYSOKOELASTYCZNE

  Dla zapewnienia dziecku maksymalnego komfortu snu polecamy zakup materaca wysokoelastycznego. Czym wyróżnia się taki produkt? To materac, wykonany z wysokiej jakości pianki, cechującej się dużą sprężystością i przewiewnością. Pianka wysokoelastyczna zapewnia długoletnią trwałość i aktywną wentylację materaca, a także zmniejsza napięcie mięśni i poprawia ukrwienie ciała.

  Produkty z serii Fitness Bio o stopniu twardości H3 to dość grube (ponad 20 cm) materace, nadające się do wszelkich typów stelaży. Pomimo swej grubości, nie są szczególnie ciężkie. To zasługa kanalików powietrznych, które przy okazji poprawiają właściwości wentylacyjne. Pianka ma w sobie dodatek naturalnych, w pełni bezpiecznych olejków eterycznych. Materac wysokoelastyczny dla dziecka warto co pewien czas odwracać na drugą stronę, co wpływa na wydłużenie okresu jego użytkowania.

  Oznaczone jako wyrób medyczny materace SnuDo są z kolei przeznaczone dla dzieci w określonym wieku i o masie ciała poniżej 80 kg. Oferta ta skierowana jest do osób, którym zależy przede wszystkim na antyalergicznych rozwiązaniach. Produkty z tej linii mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Są wolne od potencjalnie szkodliwych substancji – a więc w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Wszystkie materace mają zdejmowalny pokrowiec, co ułatwia zachowanie higieny (możliwość prania).

  Wiemy, że taki zakup do sypialni małego domownika to inwestycja przewidziana na lata użytkowania. Dlatego każdy wysokoelastyczny materac, dostępny w ofercie, ma przynajmniej 2-letnią gwarancję.

 • KOCYKI DLA DZIECI

  Kocyki firmy HEVEA to doskonała  propozycja dla dzieci i niemowląt. Miękkie i jedwabiste w dotyku, wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają wyjątkowy komfort codziennego użytkowania.

 • MATY

  Maty ochronne polskiego producenta HEVEA mogą być wykorzystywane jako podkład kąpielowy do wanienki, jako nakładka higieniczna na przewijak czy jako przewijak podczas podróży.

 • PODUSZKI

  Poduszki polskiego producenta HEVEA, to poduszki wykonane z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. W naszej ofercie posiadamy:

  - poduszki profilowane

  - poduszki typu klin

  - poduszki dekoracyjne

  - poduszki lateksowe

  Przedstawione w naszej ofercie poduszki, gwarantują spokojny sen oraz odpoczynek dla dzieci i dorosłych.

 • POKROWCE i PRZEŚCIERADŁA
 • STELAŻE
 • AKCESORIA POZOSTAŁE
 • MATERACE NA STELAŻU